Radovan Alberti

Telefon: 
0944 916 549
Pozicia: 
Manager pobočky

RADOVAN ALBERTI

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2014 ako maklér v kancelárii RE/MAX Home v Bratislave- Petržalka.

V roku 2015 a 2016 získal za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award .

 

Patrí k úspešným členom prestížneho Top Club Silver na Slovensku. Prečo práve RE/MAX?

Keď som sa rozhodol robiť s nehnuteľnosťami, RE/MAX bola pre mňa jediná voľba. Vzhľadom k tomu, že som mal osobné skúsenosti z viacerými maklérmi, jedine RE/MAX makléri mali rozhľad a profesionalitu a vtedy som pochopil rozdiel. V RE/MAX pôsobím už od jesene 2014 a naplnilo to všetky moje očakávania. Zistil som, že RE/MAX je najlepšia voľba nielen pre mňa, ale aj pre mojich klientov.

Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Príťažlivé na podnikaní s realitami je to, že nie je ničím obmedzené, iba vami samotnými. Je to podnikanie, ktoré prináša každodennú zmenu, a preto je veľmi atraktívne. Túto profesiu vnímam ako veľmi dôležitú, lebo sa snažíme pomôcť ľuďom pri jednom z ich najdôležitejších rozhodnutí v živote. A preto je táto profesia pre mňa nenahraditeľná.

Ako to robíte, že ste úspešný? Aký je Váš recept na úspech?

To že som úspešný ja, je relatívny pojem. Každý úspech by som pripísal tímovej práci, z ktorej predovšetkým ťažia naši klienti. Dobrý tím je nevyhnutnosťou pre úspešné ukončenie obchodu a dosiahnutie maximálnej spokojnosti klienta a to je môj najlepší recept na úspech. Každý dobrý maklér by mal mať okolo seba ľudí, ktorým môže dôverovať a ktorí ho posúvajú vpred. Neoddeliteľnou súčasťou úspechu je neustále vzdelávanie sa a veľké pracovné nasadenie.

 

PROFESIJNÉ HODNOTENIE MAKLÉRA: 

 

RECENZIE:

 

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

Našiel kupujúcich pre tri byty !)

Hodnotenie: 10/10

Pán Alberti má vystupovanie hodné vysokého ohodnotenia. Reagoval vždy promptne a na úrovni. Nebol problém dohodnutia termínov, či už obhliadky alebo podpísania zmlúv. Reagoval na nás aj vo večerných hodinách. Zrejme nepozná slová "nedá sa" a pod., pôsobil na nás dojmom, že ak by aj náhodou nemal svoj deň (čo sa jednoducho každému stáva), on to profesionálne zvládne. My sme boli skutočne spokojní. Nebol to náš príbuzný ani cez niekoho dohodený človek, natrafili sme na neho náhodou na webe a neoľutovali sme.

Hodnotenie: 10/10

Maklér bol profesional, ustretovy, kvalifikovany a jednanie s nim bolo prijemne

Hodnotenie: 10/10

Vždy bol k dispozícií,aj o 21:00 hod,keď som potrebovala poradiť.Sestra povedala,že som si mala kúpiť ten byt aj s ním.Že je fešák. Súhlasím s ňou.Bol velmi milý.Ďakujem.

Hodnotenie: 10/10

makler bol ustretový,na požadované otazky vedel dostatočne a kvalifikovane odpovedať,mal prijemné vystupovanie a vybavil vždy čo sme od neho požadovali

Hodnotenie: 10/10

Príjemné jednanie, flexibilita, 100% nasadenie pre klienta.

Hodnotenie: 10/10

Profesionalny pristup, prehlad, komunikacia a skusenosti na urovni.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10

Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií