Prečo si vybrať bývanie práve v Petržalke

Prečo si vybrať bývanie práve v Petržalke?

Petržalka ako súčasť Bratislavy je jedným z najdynamickejších miest, ktoré zaznamenáva v posledných rokoch neustály stavebný rozvoj. Okrem toho, že je to atraktívna lokalita pre developerov, je zároveň aj lokalitou, ktorú má čoraz viac ľudí v obľube. Prečo je však tomu tak?

Lokalita, ktorá vás bude baviť

Petržalka je ako jedna z mála lokalít skvelo prepojená s centrom Bratislavy, od ktorého vás delí iba pár minút. Zároveň, touto príjemnou vzdialenosťou ponúka aj pokoj a veľa voľno časových aktivít, ktoré tu môžete vykonávať. Či už ste fanúšikom nakupovania alebo prechádzok v prírode, Petržalka vám poskytne oboje.

Ak by vás náhodou prepadol hlad, nájdete tu množstvo kvalitných reštaurácií, v ktorých si určite vyberiete niečo pod zub.  Petržalka však nezabúda ani na tých najaktívnejších a preto vám ponúka mnoho cyklotrás, ktoré vás budú sprevádzať na nové dobrodružstvá.

Skvelé miesto pre rodinu

Ak máte deti a radi by ste im dopriali domov, ktorý bude bezpečný a zároveň im bude ponúkať vysoký štandard občianskej vybavenosti, ste na správnom mieste. Nájdete tu materské, základné aj stredné školy a najlepšie Bratislavské univerzity budete mať od svojho domu na skok.

Bývanie v Petržalke v sebe okrem spomenutých výhod skrýva aj jedinečnú možnosť navštíviť našich rakúskych susedov vo Viedni len za necelú hodinu autom. Pripravte si aj vy nečakaný výlet s vašou rodinou, ktorú určite ocenia všetci členovia rodiny.

Byty, ktoré vás očaria na prvý pohľad

V Rema-xe sa pre vás snažíme vybrať to najlepšie, čo je momentálne dostupné na trhy s nehnuteľnosťami. Petržalské byty, ktoré nájdete v našej ponuke sú zaujímavo dispozične riešené a prinášajú novým majiteľom, teda vám, vysoký komfort a štandard. Byty, ktoré sa nachádzajú v Petržalke sú poväčšine umiestnené v novších bytových komplexoch a zaručujú vynikajúcu občiansku vybavenosť a príjemné okolie.

Príďte sa o tom presvedčiť na vlastnej koži aj vy J

Veríme, že tento článok vám napomohol v rozhodovaní sa pre Petržalku a srdečne sa tešíme keď vám budeme môcť ukázať ten váš Petržalský domov.

 

 

Potrebujete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, kontaktujte nás.

Viac článkov o realitách si môžete prečítať na našom realitnom blogu. 

Ak ste si prečítali článok až do konca a téma vás zaujala a túžite po kariére a lepšom finančnom ohodnotení – s RE/MAX to môžete dosiahnuť. Podnikajte pre seba ale nie sami. Buďte úspešní, buďte RE/MAX.

Spoločnosť RE/MAX Vám v spolupráci s Finvia Group prináša exkluzívny produkt Hypotéka Plus, s množstvom výnimočných benefitov. Teraz je naozaj ten najlepší čas!

Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií