Novostavby v Petržalke – 4. časť – vypredané novostavby

Novostavby v Petržalke – 4. časť – vypredané novostavby

V tomto článku o novostavbách v Petržalke vám predstavíme nové bytové komplexy, ktoré vyrástli za posledné roky. Reč bude predovšetkým o nových bytoch, ktoré už majú svojich šťastných majiteľov. Tí si buď užívajú nový domov alebo sa rozhodli investovať a prenajímať ich.

 

Rozkvitnuté Slnečnice

 

Prečo Slnečnice? Nuž kedysi dávno boli na tomto mieste rozsiahle slnečnicové polia a vďaka tomu nesie tento projekt takýto názov. Slnečnice sa rodili na pravom brehu Dunaja na konci Petržalky. Aj keď práce na tomto veľkom projekte stále pokračujú, byty sú už vypredané. Developer predpokladá, že po jeho dokončení tu nájde nový domov približne 9 tisíc obyvateľov. Najväčším plusom Slnečníc je príroda v kombinácii s občianskou vybavenosťou. Slnečnice sa delia na dve hlavné časti – Zóna mesto a Zóna Viladomy.

 

Petržalské háje – Starý háj a Háj Park

 

Háj Park je novostavba s 1 až 4 izbovými bytmi, v ktorej sa priamo nachádza aj materská škôlka. Majitelia bytov majú bohaté možnosti na športové vyžitie a v neposlednom rade majú k dispozícii zelený park s množstvom stromov a kvetov, jazierko, dunajskú hrádzu a detské ihriská.

 

Starý háj je 9-podlažný bytový objekt s 126 jedno až štvorizbovými bytmi a s dostatkom parkovacích miest. Takisto ponúka možnosti športového vyžitia, výhľad na Bratislavu a hrad a veľa iného.

 

Ďalšie moderné novostavby

 

Rezidencia Draždiak ponúka unikátne bývanie na brehu jazera v blízkosti petržalskej hrádze a lesoparku. Ide o kvalitné byty s občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou.

 

Flat 75 sú mezonety pre náročných. Ide o cenovo dostupné, komfortné a sofistikované bývanie v praktických jednoizbových bytov až po byty s veľkou rozlohou, ktoré je určené pre mladých, rodiny s deťmi alebo pre náročných ako viacúrovňový byt alebo penthouse s úžasným výhľadom, veľkými terasami a vírivkou.

 

Muchovo námestie je bytový komplex, ktorý ponúka dostupné a praktické bývanie pre mladých a cieľavedomých ľudí. Tento 9 podlažný objekt tvorí 112 bytov a 13 apartmánov, ktoré sú prevažne dvojizbové.

 

SOLAR je polyfunkčný bytový komplex, ktorý pozostáva z dvoch bytových domov a na ich prízemí sú kancelárske alebo obchodné priestory. Nachádza sa v lokalite Petržalka-Lúky.

 

 

Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií