Novostavby v Petržalke – 3. časť

Novostavby v Petržalke – 3. časť – novostavby vo výstavbe

Máme pre vás ďalšiu – tretiu časť seriálu o petržalských novostavbách. Nedávno sme písali o projekte, ktorý je ešte len v príprave a teraz sa pozrieme na tie, ktorých výstavba beží v plnom prúde.

Podľa dostupných informácií sa v zozname rozpracovaných novostavieb nachádzajú bytové objekty Petržalské Dvory, Matadorka a EINPARK. Teraz vám ich v krátkosti predstavíme.

Nízkoenergetické byty v Petržalských Dvoroch

Tento bytový dom je ultra nízkoenergetická stavba. Energetická trieda domu je A. Znamená to, že pri vykurovaní v porovnaní s bežným bytom v novostavbe prinesie značnú úsporu. V okolí bytového domu sú nákupné centrá, školy, škôlky, fitness a zariadenia so športovým vyžitím. Pri kúpe bytu v Petržalských Dvoroch je podmienka – kúpa parkovacieho miesta a pivnice.

Matadorka – pre kozmopolitných ľudí

Polyfunkčný bytový komplex Matadorka je určený pre kozmopolitných a cieľavedomých ľudí. Okrem bohatej občianskej vybavenosti sa pri kúpe bytových jednotiek ponúka budúcim majiteľom vysoký štandard bývania. Za zmienku takisto stojí jeho nadčasový architektonický dizajn. Ide v podstate o moderný vežiak, ktorý pozostáva z 29 podlaží. Vďaka tomu ponúka úžasný výhľad na panorámu Bratislavy a stáva sa novým orientačným bodom na mape hlavného mesta. V Matadorke je dokopy 335 dvoj, troj a štvorizbových bytov a apartmánov. Samozrejmosťou sú parkovacie miesta.

Bývanie na brehu Dunaja – EINPARK

EINPARK ponúka budúcim majiteľom kvalitné bývanie v 110 jedno až štvorizbových bytoch vo výbornej bratislavskej lokalite. Obyvatelia tohto bytového objektu budú mať blízko k historickému centru Bratislavy a najstaršiemu verejnému parku v strednej Európe Sadu Janka Kráľa a môžu si vychutnávať výhľad na Bratislavský hrad, Katedrálu sv. Martina alebo UFO.

Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií