Milan Jurek

Telefon: 
0905 668 100
Pozicia: 
Certifikovaný maklér 1. stupňa

MILAN JUREK

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa maklérom?

S myšlienkou pôsobiť ako maklér som sa pohrával už dávno. Od roku 2010 som podnikal v oblasti maloobchodu. Vybudoval som spoločnosť s predajňou a viacerými e-shopmi. Obchod stále rástol, no zároveň som si uvedomoval, že tento druh podnikania ma oberá o všetok čas. Práca a povinnosti už prerastali nad rámec záujmov o rodinu a osobný život. Asi každý sa už v živote s podobným pocitom stretol, vedel som, že je čas na radikálnu zmenu. Začiatkom roku 2017 som časť mojej spoločnosti predal. Zároveň som s istotou vedel, že potrebujem nový smer, nový impulz, niečo čo ma posunie ďalej. Vrátil som sa k dávnej myšlienke venovať sa realitám a zavolal som mojej známej, ktorá už roky úspešne pôsobila v spoločnosti RE/MAX.

Prečo práve RE/MAX?

V okruhu mojich priateľov a známych poznám viacerých maklérov z viacerých spoločností. Keď som sa rozhodol venovať sa realitám, intuitívne som oslovil známu z RE/MAX. Už vtedy som RE/MAX vnímal ako silnú spoločnosť. Počas môjho pôsobenia som sa mohol iba uistiť, že moje rozhodnutie bolo správne. RE/MAX vnímam ako spoločnosť, ktorá ponúka služby svojim klientom na tej najvyššej profesionálnej úrovni. Prepracovaný spôsob vzdelávania, neustále vylepšenia v marketingu pri predaji nehnuteľností, komunikácia a odovzdávanie skúseností v rámci spoločnosti a medzi maklérmi - to všetko vnímam ako formu každodenného zvyšovania profesionality maklérov RE/MAX.

Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Je to forma slobodného podnikania. Na jednej strane nikto nekontroluje akú mám pracovnú dobu. Ale s istotou viem, že čím viac úsilia a energie do niečoho vložím, tým lepší výsledok sa dostaví. Je to práca s ľuďmi, s ich majetkami, chce to obrovskú zodpovednosť, ale ak vidíte na konci procesu spokojného klienta, je to nenahraditeľný pocit.

 

PROFESIJNÉ HODNOTENIE MAKLÉRA:

 

Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií