Úspešne predaný 3-izbový byt v Petržalke na Holíčskej ulici

Nádherný byt v príjemnej lokalite, úloha bola jasná PREDAŤ ZA ČO NAJVYŠŠIU CENU,
Samozrejme s tímom profesionálov sa tento cieľ splnil, a najviac nás teší, že klienti sa na nás s dôverou obracajú aj naďalej.

Základne parametre:

celková plocha : 69,5m2
poschodie : 10/12
Stav domu : Zateplený
Stav bytu : Zrekonštruovaný

Popis nehnuteľnosti.

Byt prešiel stavebnými úpravami, z čoho nám vznikla rozmerovo nadštandardná obývačka, ktorá je luxusne zariadená so sadrokartónovými podhľadmi s LED osvetlením, tento obývací priestor vám poskytuje dokonalý priestor na relax vďaka klimatizácií ,premietačke a plátnu.
Z obývačky sa prechádza do kuchyne, ktorá obsahuje nadštandardnú kuchynskú linku so všetkými stavanými spotrebičmi. Okrem toho v byte samozrejme nechýbajú ďalšie dve izby(zariadené ako detská izba a spálňa)

Vybavenie bytu:

Byt je zrekonštruovaný, čo zahŕňa nové elektrické rozvody, parkety z tvrdého dreva, nová kuchynská linka, ktorá je na mieru aj so spotrebičmi, žalúzie, komplet LED osvetlenie, klimatizácia, projektor s plátnom a samozrejme zariadenie bytu.

Doporučujeme: Byt sa nachádza v centre Petržalky. Poloha tejto bytovky sa vyznačuje bezproblémovým parkovaním a kompletnou občianskou vybavenosťou.

Popis domu:

Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou( zateplenie, výťahy, elektrické rozvody)
Na poschodí na nachádzajú 4 byty.

Cena: 134.900,-Eur - Vrátane kvalitného servisu RE/MAX.

Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií